/Files/images/P2201264.JPG Шкільний краєзнав-чий музей був створений в 2000 році на основі матеріалів, зібраних учнями та вчителями школи. Створювався музей силами вчителів та учнів. Особливо велику участь у створенні музею брали Перегуда В.П., Філоненко І.С., Кириченко Л.І., Фещенко П.В., Дученко З.Ю., Кириченко А.М., Баранчук Н.І. Музей, власне, складається з двох частин. Перша – реконструкція внутрішнього інтер’єру сільського житла українця XVIII-поч. XXст. Матеріали для експозиції були люб’язно передані музею жителями смт. Чоповичі та прилеглих сіл.

Друга частина музею присвячена, переважно, подіям ІІ Світової війни, а особливо військовим частинам, які визволяли Чоповичі та Героям Радянського союзу Захарченку П.Ф. та Вайсеру В.З., які поховані на території нашого селища.

Матеріали до експозиції збиралися на протязі кількох десятиліть. Основна частина матеріалу, присвяченого ІІ Світовій війні, була зібрана ще в старій школі під керівництвом Філоненко І.С. і, незважаючи на складності переїзду і зберігання, була збережена аж до створення музею.

В музеї діють постійні та тимчасові виставки,зокрема виставка робіт народної майстрині Старченко Н.В.

Музей регулярно проводить екскурсії як для учнів школи, так і для гостей нашого селища і школи.

Тематична екскурсія "Поліська хата"

Коментарi