Поради психолога

1. Визнайте здобутки дитини. Надавайте перевагу похвалі (заохоченню), а не докорам. Похвалою та заохоченням Ви досягнете чогось набагато легше та краще, ніж ниттям, нагадуваннями і іншими покараннями./Files/images/психолог_батькам.jpg
  2. Не ставте перед своєю дитиною завищені вимоги. Не робіть їх складнішими ніж вимоги вчителів, наприклад, вимагаєте виконання додаткових завдань.
  3. Будьте зразком у поведінці. Вимагайте від своєї дитини не більше, ніж від себе самого. Дитина, яка, наприклад, бачить своїх батьків, які читають, швидше й сама читатиме, ніж дитина, батьки якої часто сидять перед телевізором.
  4. Говоріть, по можливості, якомога позитивніше про школу, вчителів та предмети. Вашій дитині досить того, що вона бореться зі своїми власними упередженими думками.
  5. Не порівнюйте дитину з іншими дітьми, особливо якщо вона є менш успішною, ніж інші діти.
  6. Не принижуйте дитину, любіть дитину безумовною любов’ю, приймайте її такою, якою вона є.

Коментарi