Набір учнів до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У 2024/2025 навчальному році для здобуття повної загальної середньої освіти» прийом заяв до 1-х класів буде розпочато з 15 квітня 2024 року.

Прийом документів для зарахування дітей буде проводитись з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 в кабінеті секретаря.

Якщо у Вас немає можливості власноруч подати заяву та документи для зарахування, Ви можете направити їх електронною поштою на адресу закладу chopschool@gmail.com. Для цього напишіть заяву за зразком, зробіть її скановану копію (фотокопію) та разом зі сканованими копіями (фотокопіями) свідоцтва про народження дитини, довідки 086-1/о, відправте електронною поштою.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал).

2) Оригінал або копію медичної медичну довідку форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». Обов’язково повинна бути вказана група з фізичної культури.

3) Заява встановленого зразка (пишеться в закладі) одного з батьків або особи, яка їх замінює.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків до заяви може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ), документи, які підтверджують право на пільги.

Якщо дитина не має свідоцтва про народження, батьки мають надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Медичні довідки та оригінали документів (у разі подання їх сканкопій чи фотокопій) подаються до закладу не пізніше 23 серпня 2024 року!

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном:

+380967698548 Наталія Вікторівна (секретар)

Коментарi